Ciemne plamienia, rozpalenie i częstomocz a ciąża

Po siedmiodniowej przerwie w tabletkach Y..., pominęłam 3 pierwsze tabletki (piątek. sobota niedziela). W piątek współżyłam bez zabezpieczenia do końca. Także pierwszego i drugiego dnia podczas siedmiodniowej przerwy tez współżyłam.(bez wytrysku w środku), w pon. poszłam do mojej pani ginekolog, która poradziła mi bym sobie zrezygnowała już z tabletek w tym miesiącu i zaczęła od nowego. Teraz minęło od stosunku w piątek 7 dni (zrobiłam tego 7 dnia od stosunku test jest negatywny) Niepokoi mnie to, że ciągle chodzę siusiu, jestem rozpalona (temp.), boli mnie podbrzusze (mam plamienia ciemne). Proszę o radę.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Po siedmiodniowej przerwie w tabletkach Y..., pominęłam 3 pierwsze tabletki (piątek. sobota niedziela). W piątek współżyłam bez zabezpieczenia do końca. Także pierwszego i drugiego dnia podczas siedmiodniowej przerwy tez współżyłam.(bez wytrysku w środku), w pon. poszłam do mojej pani ginekolog, która poradziła mi bym sobie zrezygnowała już z tabletek w tym miesiącu i zaczęła od nowego.
Teraz minęło od stosunku w piątek 7 dni (zrobiłam tego 7 dnia od stosunku test jest negatywny) Niepokoi mnie to, że ciągle chodzę siusiu, jestem rozpalona (temp.), boli mnie podbrzusze (mam plamienia ciemne).
Proszę o radę.

Witam!
W zupełności zgadzam się z decyzją Pani lekarza... Wynik testu ciążowego jest miarodajny najwcześniej 10-14 dnia o stosunku, a tak naprawdę dobrze jest go powtórzyć około 21 dni po stosunku. Dodatni wynik testu ciążowego (lub brak miesiączki, jeśli kobieta nie zażywała antykoncepcji doustnej) jest pierwszym wiarygodnym objawem ciąży. Opisane przez Panią dolegliwości nic nie wnoszą do obrazu sytuacji i są najprawdopodobniej wywołane stresem. Musi Pani poczekać jeszcze kilka dni i wykonać test.
Pozdrawiam!