Ciemne plamienie a poronienie

Witam, mam problem otóż kochałam sie z chłopakiem podczas 2 dnia dni płodnych. Myślałam ze jestem w ciązy zrobiłam test po 2 tyg od stosunku wyszedł negatywny objawy miałam jak na ciąże. Nastepnego dnia miałam bóle brzucha jak na miesiączkę miałam krwawienie ale bardzo skąpe i krew była bardzo ciemna prawie czarna i miałam takie plamienie przez nastepnych pare dni az do dzisiaj krew jest ciemna prawie czarna i jest jej nie wiele. Nie wiem co się dzieje czy mogłam poronić ?

Witam! Jeśli test ciążowy był negatywny 2 tygodnie po odbytym stosunku mało prawdopodobne jest, że była Pani w ciąży. Niecodzienny charakter plamienia najprawdopodobniej spowodowany był wahaniami poziomu hormonów. Myślę że warto udać się na rutynową wizytę do ginekologa, który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.