Ciemne plamki na środku blizn po wycięciu zmian skórnych

Witam. Rok temu usuwałem w sierpniu i pod koniec września łącznie 6 zmian skórnych (wszystkie wycinane) u dwóch onkologów. Po roku czasu zauważyłem że na dwóch bliznach; zarówno na stopie, jak i na ramieniu, w środku blizn zrobiły mi się ciemne plamki (1-2 mm), mają kolor piegów, ta na stopie jest nawet nieco ciemniejsza. Wyniki badań histopatologicznych tych blizn: -ramię - Naevus pigmentosus dermalis. Excisio completa. -stopa - Lentigo benigna - excisio completa. Czy to może być coś groźnego?

Raczej nie jest to nic grożnego, na bliznach, zwłaszcza wystawionych na słońce, może pojawić się znamiona, jak piegi. Oczywiście wymaga to obserwacji