Ciemne plamy na dłoniach u 53-latki

Witam Mam 53 lata a dłonie moje wyglądają gorzej jak u 80 letnich Pań.Mam tak duzo ciemnych plam,chciałabym je jakos usunąć,wstydze sie jak wyjmuje dłonie na widok,wiem ze to moze niemadre ,ale jest mi z tym tak żle.Nie mam tarczycy ,biore euthyrox 100,wczesniej leki depresyjne po utracie pracy,Czy to może być przyczyną?Plamy cały czas się minimalnie powiekszają,wyglądają jak starcze ,ale TAK DUZO!!!!prosze o pomoc.Ogólnie to jestem juz wszystkim zdołowana,.moze ktos wejdzie na skypa?P ginekolog

Polecam konsultację u lekarza medycyny estetycznej. Istnieje wiele sposobów, aby poprawić kondycję skóry dłoni. Na początek seria mezoterapii, natomiast przebarwienia można usunąć laserowo, np. z użyciem lasera Q-switch. Oczywiście codzienna pielęgnacja odgrywa kluczową rolę - zawsze stosujemy kremy do rąk (najlepiej z wysokim stężeniem mocznika), a na noc maskę.