Ciemniejsze licówki od naturalnych zębów

Witam, czy po zacementowaniu licówek można je zareklamować gdyż są ciemniejsze od moich naturalnych zębów, dr. pokazał mi je tylko w sztucznym świetle i wydawało mi sie ze jest ok a tym czasem sa o wiele ciemniejsze od moich ja mam białe a licówki są ewidentnie żółte. Proszę o pomoc.

Witam, jeżeli lekarz zastosował zbyt ciemny cement to licówki mogą wydawać się ciemniejsze od tych, które Pani Widziała przed zacementowaniem. Proszę zgłosić się do lekarza, który je wykonał i powiedzieć o swoich spostrzeżeniach, najlepiej pokazać je w świetle dziennym. Pozdrawiam

Witam serdecznie,
W tego typu sytuacjach powinniśmy zawsze najpierw porozmawiać z lekarzem wykonującym daną pracę. Często różnice w kolorze są bardzo subtelne i w różnym świetle mogą wyglądać nieco inaczej.
Lekarz wykonujący licówki postara się pomóc rozwiązać problem.

Licówki są rozwiązaniem estetycznym w stomatologii, więc aby mogły pełnić swoją funkcję, powinny być kolorem jak najbardziej zbliżone do naturalnego odcienia zębów. Takie też licówki powinien zastosować stomatolog, by czuła się Pani komfortowo. Jeśli nie jest Pani zadowolona z efektu, to proszę zgłosić się do stomatologa i poinformować go o tym fakcie, wyjaśnić, że źle się Pani czuje z takim efektem. Z pewnością znajdzie się jakieś rozwiązanie problemu.

Pozdrawiamy,
https://stankowscy.com.pl/
https://www.facebook.com/badzbystry