Ciemno-brązowe krwawienia podczas miesiączki

witam mam problem ostatnio mam dziwny okres pierwszy dzien jest ciemno brazowe krwawienie a wnocy dosc obfite i drugi dzien tez ale juz nastepne juz nie mam takich obfitych tylko takie male krwawienia sa juz 3 takie miesiaczki gdzie tak wygladaja ....nie wiem co mam myslec prosze o jakies porady co mam zaczac w tym kierunku robic

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze udać się do ginekologa, po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.