Ciemno-brązowe obfite plamienia, bóle podbrzusza

Witam! Mam 36 lat. Od paru miesiecy moj okres trwa max 2 dni. Pierwszy dzien to ciemno brazowe plamienia, drugi dzien to bardzo obfite krwawienia, z bolami podbrzusza i glowy. Na 3ci dzien ani sladu po okresie, a po 2-3 dniach zaczyam znow plamic. Nie wspolzyje wiec w ciazy nie jestem, a mam wrazenie ze mnie mdli. Czego to przyczyna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie narządów układu rozrodczego. Inną przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.