Ciemnobordowe plamienia a prawdopodobieństwo ciąży

Witam! Mam 29 lat i we ten wtorek dostałam okres który zakończył się w środe(niecale 2 dni), w czwartek,piatek i dzis w sobote miałam bardzo delikatne plamienia ciemnobordowe prawie brazowe, nie wiem co to moze ozaczac, zwlaszcza ze okres trwa u mnie 5-6dni robilam wczoraj test ciazowy ktory wyszedl negatywnie, prosze o porade, pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

krótsze krwawienie niż zwykle nie oznacza ciążę tym bardziej, że test wyszedł negatywny. Nie ma powodów do obaw.

Pozdrawiam.