Ciemnobrązowe gęste upławy i zaburzenia miesiączkowania

Witam. Od około pół roku mam problem z ciągłym, niekończącym się "okresem". Ciężko nazwać to typowym okresem, bo są to ciemno brązowe gęste upławy, które w ogóle nie ustępują przez cały miesiąc. Byłam u kilku lekarzy, miałam robione badania na hormony i są dobre, w normie. USB jajników też prawidłowe. Przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne, które miały mi uregulować cykl, jednak nic to nie dało. Co mam zrobić.. jestem już załamana.. a cytologii nie mogę zrobić w swoim stanie.. PROSZĘ O POMOC...!

Małgorzata Panek

Czy w badaniu USG oceniano grubość endometrium? Czy występują u Pani takie objawy jak świąd i pieczenie okolic krocza?
Wskazane byłoby ponowne badanie USG z oceną grubości endometrium i ocena narządu rodnego w badaniu ginekologicznym.
Proszę zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam