Ciemnobrązowe miesiączki i ciągłe plamienia u 19-latki

Witam . Mam 19 lat od zawsze miałam problemy z miesiączkowaniem lecz to co się dzieje ostatnio bardzo mnie martwi . Jakieś pół roku temu miałam bardzo częste miesiączki praktycznie cały czas miesiączka , brązowo-czarne plamienia . Byłam u mojego ginekologa zrobiła mi badania USG wszystko wyszło w prządku dostałam tabletki antykoncepcyjne i wszystko sie unormowało . Lecz teraz wszystko wraca ciemne brązowe miesiączki ciągłe plamienie proszę o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Niestety bez badania nie da się postawić diagnozy, moim zdaniem konieczna jest ponowna wizyta u ginekologa, być może badania hormonalne.
Pozdrawiam