Ciemnobrunatne plamienia zamiast krwawienia z odstawienia Yasminenelle

Witam serdecznie. Biore tabletki antykoncepcyjne od 8 msc, ale miesiac temu moj ginekolog zalecil mi zmiane tabletek na slabsze (z asubteli na yasminelle) gdyz mialam straszne problemy ze wzdeciami i zaparciami. Wczorajszego dnia wystapilo rzekome krwawienie z odstawienia w 4 dniu siedmiodniowej przerwy po pierwszym opakowaniu.. wszystko by bylo w porzadku gdyby nie to ze zamiast zwyklego krwawienia dostalam jakies ciemnobrunatne a wrecz czarne plamienie w formie sluzu. Czy to normalne? Boje sie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy jakie u Pani występują mogą się pojawić przy wielomiesięcznym przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych. Jednakże, jeżeli powyższa sytuacja będzie się powtarzać proszę o konsultacje z ginekologiem i ewentualne odstawienie leczenia w celu regulacji cyklu miesięcznego. Pozdrawiam