Ciemnożółty śluz po okresie

Dzień dobry, od kilku miesięcy po okresie mam ciemnożóty śluz, czasem ma zabarwienie pomarańczowe. Nie ma on żadnego zapachu i konsystencje raczej zachowuje prawidłowa, czasami jest bardziej wodnisty. Potem zmienia sie tak ja prawidłowy śluz jedynie jego zabarwienie jest lekko cytrynowe /na czarnej bieliznie wyglada jak bialy/ Chciałam zapytac czego to moze byc objawy

Opisywane objawy mogą występować przy różnych patologiach dróg rodnych. Wskazana wizyta u ginekologa / badanie we wzierniku, ocena szyjki macicy, usg dopochwowe/