Ciemny krąg wokół pieprzyka na brzuchu

Dzien dobry ,od kilku dni zauwazylem na brzuchu ciemny krag wokòl pieprzyka o srednicy ok 2-3 cm w dosc ciemnym kolorze brazu. przy dotyku odczuwam lekki bòl ,nadwrazliwosc. nie kojarze sobie zebym w tym miejscu doznal zadnego urazu i moim zdaniem pojawil sie prawie "z dnia na dzien".Czy mogliby panstwo wystawic jakas wstepna diagnoze .Z gory dziekuje

Szanowny Panie! Nie istnieje rozpoznawanie chorób i ich leczenie przez internet!!! Proponuję zgłosić się do najbliższego chirurga , który ew. skieruje Pana do chirurga onkologa !!! zż