Ciemny mocz i jasne stolce oraz brak apetytu i mdłości

Witam mam pytanie poniewaz bardzo sie martwie o meza od ponad tygodnia ma zle objawy choroby bardzo ciemny mocz natomiast jasne stolce jak u niemowlaka brak apetytu po kazdym posiłku strasznie go mdli i ma straszny ból pod żebrem z lewej strony bylismy u lekarza zlecil badania usg watroby trzustki oraz woreczka żółciowego nic nie wykryto dopiero wyniki wyszły bardzo złe jesli chodzi o wątrobe GGTP 2950 na norme 60 trafił do szpitala tam od trzech dni badaja ale dalej nic. blagam o pomoc.

Szanowna Pani,
Nie da sie przez internest stwierdzić co dolega Pani mężowi.
Może to być kamień w drogach żółciowych, a może zapalenie np WZWA, ale mogą to też być POWAŻNE choroby.
Prosze pytac lekarza prowadzącego.
pozdrawiam,