Ciemny nalot na środku języka

Witam.Około 3 tyg temu zauważyłam u siebie ciemny nalot na środku języka,nie zniknął a dodatkowo teraz troche biały na bokach.Mam 30lat,nie pije kawy,alkohol okazjonalnie,nie brałam żadnych antybiotyków ostatnio.Co to może być?Czy powinnam sie udać do lekarza pierwszego kontaktu?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z lekarzem ponieważ bez możliwości oceny zmiany na języku nie jestem w stanie postawić diagnozy.