Ciemny śluz po stosunku

Witam. Tydzien temu wspolzylam z partnerem.Byl to stosunek 'do konca'.Wypadala mi wtedy niby owulacja. Wczoraj wieczorem zauwazylam jasny brazowy sluz.Dzisiaj tez mi sie to raz zdarzylo tyle ze sluz jest bardziej ciemniejszy niz wczoraj.Okres mam miec za ponad tydzien. Czy to moze byc ciaza?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Ponieważ współżyli Państwo bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by ryzyko to ocenić na podstawie opisanych przez Panią objawów.