Cienie po oczami - jak je zmniejszyć?

Czy są jakieś domowe maseczki na worki pod oczami? Proszę o odpowiedź.
ponad rok temu

Witam!

Najlepszą metodą będzie wypoczynek i odpowiednia ilość snu. Jeśli jednak cienie się pojawią, polecam okłady z zimnego mleka (przykładamy na parę minut namoczony i wyciśnięty wacik) czy przykładanie do tych miejsc łyżeczki wyjętej z lodówki, ewentualnie przechowywanie kremu do twarzy w lodówce.

Proszę dbać o swoją dietę (odpowiedni poziom witamin i minerałów), wysypiać się, masować okolice oczu w czasie demakijażu. Muszę dodać, że czasem przyczyna spuchniętych, zasinionych oczu tkwi w problemach z nerkami.

Pozdrawiam
Urszula Bieniek