Cienie pod oczami i blada skóra u dziecka

Dobry wieczor! Dziecko lat 4. Na poczatku tygodnia zauwazylam, ze dostal cienie pod oczami i bledsza skore... Wczoraj ok. 18 dostal nagle temp. 39.8 i mowil, ze boli brzuch. Srodek, okolice pepka... Dzis od rana o wiele lepiej... bez temp i duzego bolu- bolalo troszeczke... Normalnie jadl... Okolo 17 mowil, ze boli bardziej i juz nic nie chcial jesc. Ok. godz 18.30 dostal temp 39.5... Pol godz. temu zasnal... Czy to cos powaznego?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane objawy wymagają konsultacji lekarskiej. Zalecam pilną wizytę u lekarza pediatry.