Cienie pod oczami u 30-latki

Witam. Mam 30 lat. Mój problem polega na tym, że mam cienie pod oczami. Czytałam już, że to może być genetyczne ale z tego co wiem to w mojej rodzinie nikt nie miał. Wykluczam tez, że sa z powodu zmęczenia i krótkiego snu (nie ma różnicy). Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób mogę wykluczyć czy moja dolegliwość nie jest spowodowana np. jakąś chorobą. Gdzie mogę szukać pomocy? Czy lekarz rodzinny jest w stanie pokierować w takiej sprawie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.