Cienie wokół oczu i sucha skóra

Dzien dobry , od kilku lat mam ciemne cienie wokół oczu tak od gimnazjum, jestem bardzo blada wiec tym bardziej je widać . jaka może być ich przyczyna? badania na anemie podobno w normie, mam tez sucha skore.

Jeżeli chodzi o anemię to niedobór żelaza objawia się własnie suchością skóry i cieniami pod oczami. Dlatego proszę oznaczyć ferrytynę we krwi.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek