Cienkie pęknięcia na końcu skóry penisa

Witam. Bardzo proszę o pomoc w rozwiklaniu mojego problemu.Na przełomie lipca i sierpnia na moim penisie pojawily sie swędzące czerwone krosteczki i podłużne cieniutkie pęknięcia skóry .Leczyłem to clotrimazolem.Objawy ustąpily ,ale od kilku dni dolegliwości wróciły.Nie mam krostek ale na penisie mam kilka podłużnych cieniutkich pęknięć które pieką na końcu skóry penisa. W tym okresie w wodociągu stwierdzono bakterię coli.Proszę o pomoc i ewentualne wskazówki co do dalszego leczenia.

Aleksander Ropielewski

Bez oceny zmian skórnych nie jestem w stanie udzielić pomocnej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z dermatologiem.