Cierpienie po rozstaniu z kobietą

byłem rok w związku było po miedzy nami troche zgrzytów ale pięknych chwil mineło już poł roku po rostaniu ja wciąz codzieeni wchodzę na jej zdjecia obseruje na fb pomimo ze ją juz usubnełełm ze znajomcych czuje ze siebie na wzajem skrzywdzilismy chiałbym o niej zaomniec lecz nie udało mi sie chodziłem na siłownie szukałem nowego hobby poznawałem inne dziewczyny lecz ciezko mi doświadczyć to co ona miała i czego nie miała w innych dziewczynach

Mgr Agata Wons Psycholog, Katowice

Związek z drugim człowiekiem jest czymś wyjątkowym. Będąc z drugą osobą nie zakładamy rozstania, a jeśli niespodziewanie do tego dochodzi trudno wymazać z pamięci wspólne chwile, a wewnątrz siebie pojawia się mieszanina emocji: złości, żalu, smutku, rozczarowania i poczucia krzywdy. Czas pogodzenia się z rozstaniem u każdego jest indywidualny.
Z opisu wynika że dotychczasowe próby radzenia sobie z tą sytuacją nie przyniosły
zadowalającego efektu i jest Pan zaniepokojony swoim stanem. W tej sytuacji warto poszukać wsparcia psychologa. Rozmowa z nim pozwoli m.in. na zrozumienie swojego zachowania (w trakcie i po zakończeniu związku) oraz swoich obecnych emocji.