Cierpnięcie palców dłoni po nocy

Witam jestem mężczyzną i mam problem z dłonią.Na co dzień pracuję fizycznie na budowie.Od jakiegoś czasu zauważyłem, że po przebudzeniu są zgięte do środka dłoni czwarty i piąty palec i muszę siłą drugą ręką je rozprostowywać.Dodatkowo pod czwartym palcem wyczuwam jakąś narośl,którą jak dotykam boli.Nie mam problemu z ręką w ciągu dnia jak ją rozruszam.Co mam w tym przypadku zrobić ?
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Podane dolegliwości moga mieć wiele przyczyn. Zalecam udanie się do Poradni Ortopedycznej lub Neurologicznej celem diagnostyki. Pozdrawiam!