Ciężka depresja nawet przy stosowaniu Letrox50

Zażywam Letrox50 od pieciu miesiecy, widze lekka poprawe, ale tylko w spadku wagi. Ciagle mam straszna depresje i zero checi do zycia najwiekszy problem : w ogole nie odczowam podniecenia seksualnego brak ochoty na seks. Moje pytanie brzmi; jakie badania oprocz zestawu TSH powinnam wykonac? Robilam TSH. 2 miesiace temu, wyniki w normie. Chodzi mi o inne badania hormonalne kobiece. Chce mieć wszystko gotowe na wizyte, bo nie bd miała na tyle pieniedzy zeby zapłacić za dwie.. Prosze o pomoc :(

Dzień dobry,

Badania może zlecić tylko i wyłącznie lekarz prowadzący Panią. A pomysł, że Pani sama zrealizuje badania krwi - niezlecone przez Pani lekarza - jest chybiony.
Warto żeby się Pani skonsultowała z lekarzem psychiatrą, ponieważ niedoczynność tarczycy i zab. depresyjne mogą współwystępować.