Ciężka depresja z tendencjami samobójczymi

Witam.Mam 18 lat i od pol roku choruje na ciezka depresje z tendencjami samobojczymi, wpadlam w bulimie, ktora trwala 2 miesiace. Wygralam z bulimia ale zaczelam obsesyjne kontrolowac wage i jesc 500 kcal a teraz od 1,5 miesiace 300 kcal dzennie. Nie umiem nic kontrolowac wiec zaczelam kontrolowac wage w 2,5 miesiaca zgubilam 12 kg i obecnie waze 50 kg przy wzroscie 172. Ostatnio zdarzaja mi sie napady dragwek z kilku sekundowa utrata swiadomosci. Jest to jedyna rzecz, ktora mnie niepokoji.

Dzień dobry, jeżeli od pół roku cierpi pani na ciężką depresję to rozumiem, że uczestniczy pani w leczeniu i jest pani w stałym kontakcie z lekarzem psychiatrą oraz psychoterapeutą? Proszę skonsultować swoje objawy z tymi specjalistami. Jeżeli nie uczestniczy pani w terapii to zachęcam panią do jak najszybszego jej rozpoczęcia. Pozdrawiam.