Ciężka nerwica i trichitillomania

błagam o pomoc, męczę się z ciężką nerwicą i trichitillomanią, wszystkie badania super, ale nie mam w orgaziżmie litu, troszkę pomaga mi prevenit intensiw i witamina b1 , i na noc zomiren 0.5 sr o przedłużonym uwalnianiu, czy witaminy mi nie zaszkodzą mam ciśnienie raczej niskie ze spadkami i jeszcze rzuciłam 2 miesiace temu palenie- 20 lat palenia po 2 paczki dziennie, rzuciłam z dnia na dzień bez wspomagania, czy przez to jestem bardziej nerwowa?

Najlepszym sposobem poradzenia sobie z nerwicą jest psychoterapia. Pozwala ona dotrzeć do przyczyn zaburzenia i poradzić sobie z nimi poprzez prace nad sobą i zmianę. Proszę skonsultować się z psychologiem, psychoterapeutą i podjąć leczenie. W przypadku nerwicy, leki bowiem nie wystarczą, by uzyskać trwałą poprawę.

Witam Panią, w pierwszym okresie zaraz po rzuceniu palenie, może nasilić się "nerwowość", ale to wkrótce minie. Organizm i Pani psychika niebawem zaadaptują się do braku nikotyny.Czym b-j będzie Pani podchodzić z akceptacją do tych wewnętrznych napięć, tym szybciej osiągnie Pani spokój. Pozdrawiam