Ciężki oddech i drganie mięśnia pod mostkiem
Mam 41 lat i mam czasami ciezkie oddychanie ten ciężki oddech zaczyna się jakby z pod mostka.Czuje ciężkość oddechu czasami nawet drgnie mięsień też pod mostkiem.Robiłem wszystkie badania kardiologiczne około 1 rok temu a usg robię nawet co 3-4 miesiące ze strachu ze jest to okolica serca lecz zawsze lekarz mówi że wszystko w porządku.

MĘŻCZYZNA, 42 LAT ponad rok temu
Sprawdzone sposoby na szybkie spalanie kalorii
Witam! Bardzo ważne w tym przypadku jest, iż wykluczona została najgroźniejsza przyczyna bólów w klatce piersiowej - niedokrwienie mięśnia sercowego. Tego typu objawy mogą towarzyszyć również zaburzeniom o charakterze nerwicowym. Jeśli lekarz pierwszego kontaktu nie wykrył istotnych nieprawidłowości w badaniu klinicznym, warto zastanowić się czy objawy nie nasilają się właśnie pod wpływem stresu.