Ciężki oddech i podejrzenie nerwicy po rzuceniu palenia

Witam.w skrócie przez ostatni rok miałam dość ciężki okres w życiu, miłość, szkoła rodzice otoczenie wszystko nie tak.Na dodatek trafiłam do szpitala przez zatrucie organizmu tym co dawało mi ulgę -papierosy. Od maja nie pale było ciężko myśli o śmierci itp. Teraz troszkę to wrócilo ale nie w takim stopniu.Czasami ciężki oddech ale walczę z tym ćwiczeniami. Boję się że to nerwica, ale nie mam takich sytuacji ze boję się czegoś zrobić tak bardzo że wpadam w panikę.wyniki krwi i ekg są b dobre

Witam,
Objawy odstawienne bywają bardzo dotkliwe i powinny być zaopiekowane w trudnym okresie przez specjalistę/psychoterapeutę,psychiatrę/,gdyż zostaje poczucie podobne do opuszczenia,którego osoba uzależniona nie czuje,gdy ma przy sobie zastępczy sposób "trzymania się większej siły".
Pozdrawiam serdecznie