Ciężki oddech w nocy u 2-latki

Witam mam takie pytanie mam córcie 2 latka i od tygodnia ciężko jej się oddycha w nocy jak zasypia przez nosek aż tak chyrczy jakby miała zatkany co to moze byc proszę o pomoc

Małgorzata Panek

Chrapanie dziecka podczas snu może być związane z występującym podczas infekcji katarem czy też przerostem migdałka gardłowego. Proszę zgłosić się do lekarza pediatry. Może okazać się konieczna wizyta u laryngologa dziecięcego.
Pozdrawiam