Ciężkie stany lękowe i stosowanie Anafranilu

Biorę od 6 lat Anafranil 75 i czuje że jego działanie jest słabsze a nawet mam odczucie że ten lek już nie działa po zwiększeniu dawki na 112,5 dwa tygodnie było lepiej a teraz jest tak samo jak przed zwiększeniem proszę mi doradzić czy mam sobie zwiększyć do 150 czy poczekać lub zasugerować swojemu lekarzowi o zmianie leku ponieważ 6lat temu brałem efectin przez 5 lat i musiałem go zmienić na anafranil proszę o rade bo moje objawy somatyczne z lękami są uciążliwe Jacek

Proponuję rozmawiać z lekarzem, a nie z internetem.
Terapia depresji jest domeną specjalistów psychiatrii i internetowo nie można udzielać rad. I nie radzę opierać się na Sieci w tak ważnej dla Pana kwestii jak zdrowie emocjonalne.
Pozdrawiam Noworocznie. JW