Ciężkie wahania nastrojów i depresja

Witam Mam ciagle zmiany nastrojów w pracy jakos taka dziwnie szczesliwa a w domu dopada mnie dół, przy chlopaku placze oN nie wie co sie dzieje a jest dla mnie naprawde dobry ale ja nie umiem twoerzyc zwiazku staram sie ale moja samoocena jest strasznie niska, bardzo duzo udaje przez znajomymi ogolnie jestem postrzegana jako wesoła super osoba a w srodku pustka,nie umiem odnalezc siebie, nie wiem kim jestem.... Prosze o pomoc

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i podjąć leczenie.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Witam, proszę w swoim mieście poszukać psychoterapeuty i prześledzić jakich czynników i działań zabrakło, ktòre miały uksztaltować Panią w dzieciństwie. Ponadto proszę się zająć ćwiczeniami sportowymi: basen, bieganie, rower i inne. A może zapisać się do klubu tanecznego albo literackiego albo innego? Aby wyjść do ludzi. Przestać zadręczać się czymś nieprawdziwym.
Pozdrawiam, Alicja M.Jankowska