Ciężkość i drętwienie nóg u 26-latki

Od kilku miesięcy mam problemy z nogami, czuję, że są ciężkie, odczuwam kłucia w łydkach lub drętwienia. Czasami w nocy budzę się z powodu lekkiego bólu. Dzisiaj zauważyłam, że skóra na obu moich łydkach jest miejscami fioletowa, prawie jak siniaki, ale nie boli. Nad lewą stopą pojawiła się też sina pręga, zaraz nad linią skarpetki, wokół kostki. Jestem osobą otyłą, a badanie dopplerem wykazało, że żyły nie są poszerzone. Co to może być i jak to leczyć? Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie. Sugeruję kontakt z lekarzem.