Citabax a drżenie mięśni rąk i nóg

Przez dwa miesiące zażywałam citabax 10 mg doraźnie z xanaxem .Potem Pan dr zmienił na asentrę ,którą brałam miesiąc po 0,25 mg .Od tego czasu zaczeły się silne drżenia mięśni nóg i rąk,które nie ustają po odstawieniu asentry.Dostałam propranolol,ale nie pomógł.Badania krwi są w porządku.Bez odchyleń.Czy takie drżenie mogą długą się utrzymywać i czy jest na to inny lek?

Może są inne zaburzenia : nadczynność tarczycy, niski poziom cukru we krwi, zaburzenia nerwicowe??
Do pełnej konsultacji Neurologicznej i Psychiatrycznej z wynikami badań
Pozdrawiam