Clexane i Dexamethason przy karmieniu piersią

Witam od początku ciąży że względu na.poronienia nawykowe do.podtrzymania ciąży przyjmuje następujące leki clexane 0,4ml i Pani dexamethason 500 moje pytanie jest następujące czy po.porodzie będę mogła karmić piersią ponieważ czytałam na.ulotcę o pani dexamethason że przenika do mleka matki i nie można karmić piersią

Lek. Tomasz Budlewski

nie sadzę aby leki były utrzymane po ciąży. proponuje kierowac się zaleceniami lekarza ginekologa.