Clostilbegyt na wzrost pęcherzyków

Witam brałam w tym miesiacu clostilbegyt na wzrost pecherzyków i zastrzyk pregnyl najmniejsza dawke i pekł mi po nim i mialam owulacje i wspolzylam w dni plodne bez zabezpieczenia ale sie nie udalo :( jaka jest szansa ilu procentowa ze w maju sie uda wkoncu ? dodam tez ze endometrium tez ladne mialam 8 mm. Prosze o odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić dokładnie procent szans na zapłodnienie. A czy nasienie partnera było badane? Sądzę, że szanse są troszkę większe niż przy naturalnym stosunku bez stymulacji i obserwacji owulacji czyli ok 30 %