Clostilneryt a wymioty, biegunka i jadłowstręt

Dzień dobry ostatni okres miałam 23.09 brałam lek o nazwie clostilneryt na wyołanie owulacji, po tym czasie kochałam się zmęzem. Po paru dniach zaczełam mieć wymioty, biegunkę, jadłowstręt, mieszam potrawy, jestem wiecznie spiąca, kreci mi się czasem w głowie, jestem osłabiona, miewam bóle brzucha i jajników, podchodzi mi całe do góry jedzenie , no i od samego poczatku ma codziennie białą wydzielinę na bieliżnie.. co to może być!!! prosze o pomoc beata.skonecka@wp.pl

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badani ginekologicznego nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie. Biała wydzielina (bez nieprzyjemnego zapachu i grudek) jest normą w mniej płodnej fazie cyklu. Zachęcam do kontaktu z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania udzieli Pani bardziej wyczerpującej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badani ginekologicznego nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pani pytanie. Biała wydzielina (bez nieprzyjemnego zapachu i grudek) jest normą w mniej płodnej fazie cyklu. Zachęcam do kontaktu z lekarzem, który po przeprowadzeniu badania udzieli Pani bardziej satysfakcjonującej odpowiedzi.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski