Ćmiący ból podbrzusza i uczucie przelewania

Już drugi dzień męczy mnie ćmiący ból podbrzusza, szczególnie nasilony po jego prawej stronie. Słychać takie jakby przelewanie. Myślałem, że to może wyrostek ale przy podniesieniu nogi na leżąco nic się nie dzieje, przy nacisku w połowie drogi między kością biodrową, a pępkiem czuję ukłucie. Proszę o odpowiedź.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, mogą to być problemy z trawieniem i zalegające masy kałowe i wskazane być większe spożycie błonnika i zróżnicowanie diety. Natomiast jeżeli objawy się nasilą szczególnie w prawym podbrzuszu i np będzie czuł Pan nudności, wymioty i zatrzymanie stolca, stany podgorączkowe to proszę o kontakt z lekarzem. Pozdrawiam