Co dalej po diagnozie mioklonii przysennych?

Witam mam pytanie syn ma stwierdzone miklonie przysenne byl badany neurologicznie i w eeg wyszly jakies nieprawidlowosci ale padaczki niema chcialam zapytac czy moze miec zle eeg i nigdy niedostac padaczki czy w wieku dojrzewania naprzyklad dostanie bardzo sie martwie z gory dziekuje za odpowiedz

A jaki jest poziom witaminy D3-OH ? jeżeli poniżej 30 mikrogramów to konieczna jest suplementacja ( najlepiej preparat D3 dr Ratha w aerozolu)