Co dalej po klipsowaniu tętniaka i resekcji oponiaka?
Witam. Mam 66 lat, dwa lata temu miałam klipsowanie tętniaka i resekcję oponiaka; ostatnio przeprowadzałam badanie tk, które wykazało w jamach ucha środkowego prawego oraz lewego zmiany miękkotkankowe, które wypełniają jamy sutkowe. Czy trzeba będzie to operować? I "nakłuwać" uszy? W moim stanie taki zabieg byłby bezpieczny? Dodam, że mam cukrzycę typu B.

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Leczenie ostrego niedokrwienia kończyny dolnej
Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jak przebiega jej leczenie? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.
Witam , trudno jest mi odpowiedzieć na Pani pytania , gdyż zbyt mało wiem nt.przeszłości! Proponuję stosować się do zaleceń specjalistów,(i ew. przyszłych operatorów) ,którzy podejmą najbardziej odpowiednie decyzje i powinni omówić je z Panią przed ew.operacją! z.żurawski