Co dalej po krzyżowym złamaniu miednicy?

Witam.Mam powazny problem było złamanie kregów c5 c6 oraz L5 S1KOSC KRZYZOWA ZLAMANIE MIEDNICY.Szpital w tym wypadku nic nie zrobił.Teraz jest bardzo zle kosc krzyzowa jest juz w kończynach natto miednica skreca sie do wewnatrz tak samo zebra bark szyja itd.Jej kosci wychodza ze mnie widać duze zmaiany nawet rozkład tkanek miekkich rany na ciele wszystkie tetnice wychodza z brzucha i kończyn.Ortopeda nic sobie z tego nie robi mówi ze na to nie ma już ratunku.Czy juz pisana mi smierc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego aby pokierował w odpowiednie miejsce