Co dalej po leczeniu kanałowym?

właśnie jestem w trakcie leczenia kanałowego pod most,ząb mnie nie bolała ale lekarka powiedziała ze trzeba ,rozwierciła ,dziubnela 2razy tą igiełką,powąchała, włożyła jakiś niby lek i mam czekać tydz.już24godz.boli.dzwoniłam to powiedziała że mam wziąć jakąś tabletkę może przejdzie.niczym mi nie płukała,ani nie oglądała pod mikroskopem.wizyta trwała włącznie ze znieczuleniem 15min.część już skasowała pieniędzy ,znieczulenie 30,lek 70zł.co mam zrobić?pomóżcie!teresa

Dzień dobry,
Cena za założenie lekarstwa w przygotowaniu do późniejszego leczenia kanałowego jest w tym przypadku jak najbardziej normalna. Pani Doktor zatruła ząb i na następnej wizycie chce przeprowadzić leczenie kanałowe. Zgadzam się jednak z Panią, że natychmiastowe leczenie pod mikroskopem byłoby najlepszym rozwiązaniem.