Co dalej po operacji niewielkiego brodawczaka?

Witam. 10 dni temu przeszłam operację wycięcia przewodów mlekowych z lewej piersi z powodu wydzielającej piersi/był niewielki brodawczak/. Po operacji wszystko było ok,nawet nie specjalnie mnie bolało.Jednak teraz od 2-3 dni odczuwam pieczenie,szczypanie sutka.Trochę poniżej sutka mam ładnie gojącą się ranę po operacji.Bardzo mnie to pieczenie niepokoi "gołym okiem" ani "namacalnie" żadnych zmian nie ma. Bardzo proszę o kilka słów wyjaśnienia,bo może tak się to goi i niepotrzebnie się martwię.

Witam, proponuję kontrolne USG aby sprawdzić czy nie zebrał się płyn pod kątem ewentualnego nakłucia. Zapraszam na konsultację 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski