Co dalej po plastyce powiek?

Witam serdecznie! 11.04 miałam operacje tzn. Plastyke powiek. W prawym oku mam ptosis z syndromem marcusa ganna. Długo szukałam lekarza który chciał by mi pomoc. Każdy mi mówił że nieś będzie eksperymentowal. Trafiłam do profesora okulisty który powiedział że nie ma problemu. Zdecydowałam się na operacje obudwu powiek ponieważ marzylam od 44 lat o równych oczach. Z chorego oka lekarz wyciął mi 12mm skory. Z lewego niestety nie mam tej informacji. Jestem dwa tygodnie po operacji. Oko z ptosis jest około 2,5 mm większe od lego. Asymetria jak w lustrze sie przyniosła. Do tego syndrom markusa ganna jest bardziej widoczny. Nigdy do tej pory powieka aż tak mocno mi nie pracowała. Jest jeszcze tylko lekka opuchlizna i obawiam się że tak zostanie. Wizytę kontrolną mam dopiero w czerwcu Ale sie obawiam że to już tak zostanie.

Witam.proszę spokojnie czekać do wizyty kontrolne. I skupić się na ruchach powiek a nie na lustrze.chodziło przecież o ptoze. Natomiast zawsze drugą powiekę można 2 mm dooperować lub zrobić laser. Pozdrawiam serdecznie