Co dalej po poronieniu w 11. tygodniu ciąży?

Witam, poroniłam samoistnie w 11 tygodniu ciąży. Było to tydzień temu. U lekarza byłam w 7 tygodniu. Do tej pory nie byłam na wizycie. Teraz chciałabym iść na kontrole czy wszystko w porządku ale boje się rekacji lekarza. Co mogę mu powiedzieć i czy mogę się czegoś obawiać ?

Witaminy w ciąży

Proszę iść na wizytę do ginekologa, zbada Panią, wykona USG. Istnieje ryzyko pozostania resztek po poronieniu w jamie macicy - a to może wymagać oczyszczenia podczas zabiegu.

pozdrawiam