Co dalej po rozcięciu łuku brwiowego?

Pięć tygodni temu rozcięłam łuk brwiowy rana była głęboka na 5 cm ale od razu opatrzona i zszyta. Po odpadnięciu strupków zauważyłam, że z pod skóry wystaje mi biała nitka lekarz powiedział, że jest to szew który się nie rozpuścił i wyrwał go. Tuż przy tym szwie miałam twarde zgrubienie, które bolało przy ucisku i ból ten utrzymuje się nadal. Opisałabym go jako ostry. Dodam jeszcze, że mam problem z poruszaniem tą brwią. Czy w związku z tym konieczna będzie wizyta u specjalisty?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze warto jest udac się do lekarza chirurga aby po ocenie moc coś więcej powiedzieć