Co dalej po rozcięciu okolic śródręcza nad ścięgnami palca wskazującego?

Witam Prawie dwa tygodnie temu rozciąłem sobie okolice śródręcza nad scięgnami palca wskazukacego i środkowego od wnętrza dłoni (chyba było nacięte sciegno6 palca wskazującego). W szpitalu zszyli skórę i ściągnąłem szwy 3 dni temu. Dziś podczas cwiczenia ręki poczułem jakby przeskakowanie scięgna w srodkowym stawie palca wsk. Po chwili wziąłem kołdrę w rękę i poczułem "pstrykniecie" teraz palec zgina się w 60% na tym stawie. Co mogło się stać? Są opory i ból przy próbie pomocy drugą ręką.

Proszę natychmiast udać się do ortopedy, gdyż mogło dojść do ponownego uszkodzenia ścięgna. W Pana przypadku konieczny jest instruktaż powrotu do sprawności. Proszę skonsultować się z fizjoterapeutą. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki