Co dalej z zanikiem potencji po operacji na przepuklinę?

Witam mój problem polega na tym gdyż miałem operacje na przepuklinę kręgosłupa L5-S1. Skłoniła mnie szybka decyzja gdyż nastąpił zanik potencji i zmniejszenie członka do malutkich wymiarów. Po operacji było ok wszystko wróciło do normy ale tylko na miesiąc i objawy z potencją i zmniejszeniem członka do wymiarów strasznie malutkich nie wiem co robić neurochirurg kazał mi czekać i obserwować. Operacja polegała na fenestracji i discektomi L5/S1 po prawej.

Przyczyny mogą być zupełnie nie związane z przebytą operacją, tym bardziej, że objawy pojawiły się miesiąc po operacji. Naruszone podczas operacji struktury anatomiczne, wymagają odpowiednio długiego czasu aby w pełni się wygoić. Należy także pamiętać, że leczenie operacyjne dyskopatii, jest działaniem doraźnym i nie usuwa tzw. czynnika sprawczego. Ten aspekt leczenia dyskopatii, powinna uwzględniać rehabilitacja pooperacyjna. Pozdrawiam