Co dalej zrobić z takimi wynikami badań?

Witam chciałabym się zapytać o wyniki mojego męża ma 29 lat robił badania i wyszło mu trojglicerydy 742,cholestrol dobry 20(norma od 40) i ten zły 95?i teraz pytanie co z tym zrobić gdzie się udać?

Lek. Tomasz Budlewski

Koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postepowanie diagnostyczne lub terapeutyczne