Co dla mnie oznacza wynik USG? Czy to groźne?

Mam 49 lat, ostatnio zrobiłam badanie USG piersi i w opisie mam następujące informacje: W LP widoczne torbiele o wielkości do 10 mm oraz widoczne hypoechogeniczne, jednorodne guzki wielkości 5 mm oraz 40 mm od brodawki wielkości 10 i 11 mm (FA, zmienione węzły chłonne?). Innych zmian ogniskowych nie uwidoczniono.

Proszę mi odpowiedzieć czy to coś groźnego?

Witam.

Niestety z uwagi na charakter naszego serwisu nie interpretujemy wyników badań. Wyniki badań powinny być interpretowane przez lekarza prowadzącego, który zna pacjenta i ma możliwość zbadania go oraz zebrania szczegółowego wywiadu.

Pozdrawiam serdecznie