Co doradzić nastolatce, która ma bardzo słabe relacje z rodzicami?

Co doradzić nastolatce, która ma bardzo słabe relacje z rodzicami, w szczególności z matką. Matka dziewczyny wyróżnia tylko młodszą córkę. Cały swój wolny czas spędza tylko i wyłącznie z młodszym dzieckiem. 17 latka nie od dziś jest inaczej traktowana niż jej 14 letnia siostra. Między siostrami również nie ma żadnych relacji. Usłyszałam, iż starsza dziewczynka chciałaby aby wreszcie ktoś zaczął ją traktować na równi z młodszą siostrą, aby była także kochana, a nie całe życie odpychana.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza